ПЕРШИЙ КРОК

Завдяки підтримці партнерів мрія стала реальністю і вдалий старт нашого підприємства - взуттєвої фабрики «ДагоСтіль» - відбувся в 2014 року. Кожна історія великого підприємства починається з формули - керівник + мрія + підтримка + команда.

КЕРІВНИК

МРІЯ

ПІДТРИМКА

команда

КРОК ДРУГИЙ

Зруйновані і занедбані приміщення взуттєвого гіганта почали перетворюватися в робочі та сучасні цехи й офісні кабінети для численної команди. Новітні технології, безпека та комфортабельність — це те, чим насамперед керувалися директора фабрики. Світлі і великі цехи з високотехнологічним обладнанням, модельерські, склади, їдальні та зони відпочинку ... все це планувалося та впроваджувалося протягом 5-ти років і, безсумнівно, буде і надалі впроваджуватися і вдосконалюватися.

2014

рік заснування

ТРЕТІЙ КРОК — команда

На фабриці працює понад 140 осіб. Модельєри, працівники закрійного цеху, ливарного цеху, заливного цеху, пакувального цеху, швейних цехів, вишивальники, технічні та офісні працівники, працівники складу, менеджери, прибиральниці, охоронці, вантажники, водії - все це фахівці з великої літери і частина потужної КОМАНДИ нашої фабрики . Також з грудня 2018 року відкрився і успішно заробив фірмовий магазин «Даго Стиль».

140+

працівників

Сертифікати